Onderneem onderzoeks-, ontwerp-, productie- en engineeringdiensten van FDY, POY, HOY en...
Deze spinmachine is een speciaal model van de premium spinmachine. Het wordt specifiek gebruikt voor de productie van PLA-filament met hoge sterkte. Geen installatie nodig, het integreerde de schroefextruder, doseerpomp, spinbalk, luchtafschrikkamer, spin-finishsysteem, godetrollen, hete godets, airconditioning en elektronisch regelsysteem. Het kan worden gebruikt nadat de stroom en perslucht zijn aangesloten.
| PLA Pilot-spinmachine met hoge sterkte | |
| Model | SF-04 |
| Materiaal | PET, PA6, PA66, PP en andere materialen |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*B*H) mm | 3800 mm× 4000 mm× 2700 mm |
| Gewicht | 6000 kg |
| Aantal spoeltjes | 1~6 |
| De Maximale opwindsnelheid (mechanisch) | 5500m/min |
| Opwindsnelheid (werkend) | 1500m/min~5000m/min |
| Traverse-modus | Draadgeleider voor Birotor-vleugel |
| Schroef | Schroef 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Schroef 2: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Hoeveelheden Godet | 3 |
| Tekenfase | 1-4 fase |
| Diameter van de spindop | φ85mm |
| Luchtafschrikkamergebied | 200 mm × 900 mm |
| Combinatie | 10 hete godets (Φ220 mm x 280 mm) |
| Automatisch | Automatische modus |
| Verwarmingsmethode | Stoommantel, inductieverwarming, contactloze thermometrie |
| Maximale temperatuur | 240℃,±1℃ |
| Macht | 150KW |
Lagers zijn de meest storingskritische componenten in een Barmag-spinmachine. Bij hogesnelheidswikkelaars die continu draaien met wikkelsnelheden...
Bekijk meerEEN dynamische smeltmixer is de meest effectieve oplossing voor het bereiken van een homogene vermenging van polymeersmelt in chemisch...
Bekijk meer1. Inleiding: waarom PHA de volgende doorbraak is in vezelmaterialen Tegen de achtergrond van mondiale plasticbeperkingen en CO2-neutralitei...
Bekijk meerInleiding: Nieuwe vraag naar vezels in het tijdperk van sport en welzijn Gedreven door de wereldwijde athleisure-trend, de groeiende vraag naar me...
Bekijk meer