Onderneem onderzoeks-, ontwerp-, productie- en engineeringdiensten van FDY, POY, HOY en...
Deze spinmachine is een basistype spinmachine die een van de schroeven in het dubbelschroefsysteem verandert in een meedraaiende drievoudige schroefextruder, die is uitgerust met een boosterpomp, en de gemengde materialen kunnen gesponnen worden zonder granulatie. Het is met de naam geschikt voor onderzoeksinstellingen, chemische vezelbedrijven en universiteiten om de vormingsprocessen van verschillende zoals PET, PA, PP materialen en PLA te werken.
| Geavanceerde pilot-smelt-spinmachine | |
| Model | SF-05 |
| Materiaal | PET, PA6, PA66, PP en andere materialen |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*B*H) mm | 2000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| Gewicht | 5000 kg |
| Aantal spoeltjes | 1~2 |
| De Maximale opwindsnelheid (mechanisch) | 5500m/min |
| Opwindsnelheid (werkend) | 300m/min~5000m/min |
| Traverse-modus | Traverse gids |
| Hoeveelheden Godet | 3 |
| Tekenfase | 1-2 fase |
| Diameter van de spindop | φ85mm |
| Schroef | Schroef 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Schroef 2: Homodrome 3 schroeven φ25 mm, L/D: 48:1 |
| Luchtafschrikkamergebied | 200 mm × 900 mm |
| Combinatie | 3 hete godets (Φ220 mm x 280 mm) en 3 scheidingsrollen (Φ110 mm x 280 mm) |
| Automatisch | Semi-automatisch (automatische modus beschikbaar) |
| Verwarmingsmethode | Stoommantel, inductieverwarming, contactloze thermometrie |
| Maximale temperatuur | 240℃,±1℃ |
| Macht | 60KW |
Lagers zijn de meest storingskritische componenten in een Barmag-spinmachine. Bij hogesnelheidswikkelaars die continu draaien met wikkelsnelheden...
Bekijk meerEEN dynamische smeltmixer is de meest effectieve oplossing voor het bereiken van een homogene vermenging van polymeersmelt in chemisch...
Bekijk meer1. Inleiding: waarom PHA de volgende doorbraak is in vezelmaterialen Tegen de achtergrond van mondiale plasticbeperkingen en CO2-neutralitei...
Bekijk meerInleiding: Nieuwe vraag naar vezels in het tijdperk van sport en welzijn Gedreven door de wereldwijde athleisure-trend, de groeiende vraag naar me...
Bekijk meer