Onderneem onderzoeks-, ontwerp-, productie- en engineeringdiensten van FDY, POY, HOY en...
Deze spinmachine is een verbeterde en verbeterde versie. Uitgerust met een volautomatische wikkelaar van het type birotorvleugeldraadgeleider (optioneel voor volautomatische wikkelaar met dwarsgeleiding). De totale uitrustingsomvang is relatief hoog, waarbij de hoogte van het drielaagse platform bijna 5 meter bedraagt. Het oppervlak van de luchtafschrikkamer is 200 cm * 1800 cm en de koelprestaties van de filamenten zijn uitstekend.
| Nylon 66 industriële garenpiloot-spinmachine | |
| Model | SF-03 |
| Materiaal | PET, PA6, PA66, PP en andere materialen |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*B*H) mm | 3000 mm × 3000 mm × 6000 mm |
| Gewicht | 7000 kg |
| Aantal spoeltjes | 1~6 |
| De Maximale opwindsnelheid (mechanisch) | 5500m/min |
| Opwindsnelheid (werkend) | 1500m/min~5000m/min |
| Traverse-modus | Draadgeleider voor Birotor-vleugel |
| Schroef | Schroef 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Schroef 2: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Hoeveelheden Godet | 4 |
| Tekenfase | 1-4 fase |
| Diameter van spindop | φ85mm |
| Luchtafschrikkamergebied | 200 mm × 1800 mm |
| Combinatie | 10 hete godets (Φ220 mm x 280 mm) |
| Automatisch | Automatische modus |
| Verwarmingsmethode | Stoommantel, inductieverwarming, contactloze thermometrie |
| Maximale temperatuur | 240℃,±1℃ |
| Macht | 150KW |
Lagers zijn de meest storingskritische componenten in een Barmag-spinmachine. Bij hogesnelheidswikkelaars die continu draaien met wikkelsnelheden...
Bekijk meerEEN dynamische smeltmixer is de meest effectieve oplossing voor het bereiken van een homogene vermenging van polymeersmelt in chemisch...
Bekijk meer1. Inleiding: waarom PHA de volgende doorbraak is in vezelmaterialen Tegen de achtergrond van mondiale plasticbeperkingen en CO2-neutralitei...
Bekijk meerInleiding: Nieuwe vraag naar vezels in het tijdperk van sport en welzijn Gedreven door de wereldwijde athleisure-trend, de groeiende vraag naar me...
Bekijk meer