Onderneem onderzoeks-, ontwerp-, productie- en engineeringdiensten van FDY, POY, HOY en...
De premium pilot-smeltspinmachine is de upgradeversie van onze standaard pilot-smeltspinmachine. Het kan op grote schaal worden toegepast in verschillende wetenschappelijke onderzoeksinstellingen, universiteiten en investeringen van chemische vezelpinmachines.
Kernspecificaties:
Luchtafschrikkamer: 200 cm × 900 cm
Extrusie- en tekensysteem: dubbelschroefsextruder met vijf paar hete godets en 3 scheidingsrollen
·Tekenmogelijkheid: 1-4-fasetekening met flexibele combinatie.
·Semi-automatische opwinder van het konijnenoortype (optionele upgrade naar volledig automatische opwinder met traversegeleider of birotor vleugeldraadgeleider)
| Premium Pilot-smelt-spinmachine | |
| Model | SF-02 |
| Materiaal | PET, PA6, PA66, PP en andere materialen |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*B*H) mm | 3000 mm × 3000 mm × 2700 mm |
| Gewicht | 6000 kg |
| Aantal spoeltjes | 1~2 |
| De Maximale opwindsnelheid (mechanisch) | 5500m/min |
| Opwindsnelheid (werkend) | 300m/min~5000m/min |
| Traverse-modus | Traverse gids |
| Schroef | Schroef 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Schroef 2: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Hoeveelheden Godet | 3 |
| Tekenfase | 1-4 fase |
| Diameter van de spindop | φ85mm |
| Luchtafschrikkamergebied | 200 mm × 900 mm |
| Combinatie | 10 hete godets (Φ220 mm x 280 mm |
| Automatisch | Semi-automatisch (automatische modus beschikbaar) |
| Verwarmingsmethode | Stoommantel, inductieverwarming, contactloze thermometrie |
| Maximale temperatuur | 240℃,±1℃ |
| Maximaal vermogen | 150KW |
Lagers zijn de meest storingskritische componenten in een Barmag-spinmachine. Bij hogesnelheidswikkelaars die continu draaien met wikkelsnelheden...
Bekijk meerEEN dynamische smeltmixer is de meest effectieve oplossing voor het bereiken van een homogene vermenging van polymeersmelt in chemisch...
Bekijk meer1. Inleiding: waarom PHA de volgende doorbraak is in vezelmaterialen Tegen de achtergrond van mondiale plasticbeperkingen en CO2-neutralitei...
Bekijk meerInleiding: Nieuwe vraag naar vezels in het tijdperk van sport en welzijn Gedreven door de wereldwijde athleisure-trend, de groeiende vraag naar me...
Bekijk meer