Onderneem onderzoeks-, ontwerp-, productie- en engineeringdiensten van FDY, POY, HOY en...
De multifunctionele flexibele pilot-spinmachine is ontwikkeld door Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co., Ltd., waarbij historische ervaring op het gebied van het spinnen van chemische vezels en productietechnologieën voor systeemintegratie wordt geïnstalleerd. Deze machine kan polyester (PET), nylon (PA6, PA66), polypropyleen (PP) en materialen van medische kwaliteit zoals PET, PA en PP spinnen.
Als basismodel van een spinmachine beschikte over:
·Luchtafschrikkamer: 200x900cm
·Extrusiesysteem met dubbele schroef
·Drie paar hete godets (elk bevat een hete godet en een scheidingsrol), met 1-2 toneeltekening.
·Semi-automatische oproller (optionele upgrade naar volledig automatische wikkelaar met traversegeleider of birotor vleugeldraadgeleider)
| Standaard Pilot Smelt-spinmachine | |
| Model | SF-01 |
| Materiaal | PET, PA6, PA66, PP en andere materialen |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*B*H) mm | 2000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| Gewicht | 5000 kg |
| Aantal spoeltjes | 1~2 |
| De Maximale opwindsnelheid (mechanisch) | 5500m/min |
| Opwindsnelheid (werkend) | 300m/min~5000m/min |
| Traverse-modus | Traverse gids |
| Schroef | Schroef 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Schroef 2: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Diameter van de spindop | φ85mm |
| Luchtafschrikkamergebied | 200 mm × 900 mm |
| Combinatie | 3 hete godets (Φ220 mm x 280 mm) en 3 scheidingsrollen (Φ110 mm x 280 mm) |
| Hoeveelheden Godet | 3 |
| Tekenfase | 1-2 fase |
| Automatisch | Semi-automatisch (automatische modus beschikbaar) |
| Verwarmingsmethode | Stoommantel, inductieverwarming, contactloze thermometrie |
| Maximale temperatuur | 240℃,±1℃ |
| Macht | 60KW |
Lagers zijn de meest storingskritische componenten in een Barmag-spinmachine. Bij hogesnelheidswikkelaars die continu draaien met wikkelsnelheden...
Bekijk meerEEN dynamische smeltmixer is de meest effectieve oplossing voor het bereiken van een homogene vermenging van polymeersmelt in chemisch...
Bekijk meer1. Inleiding: waarom PHA de volgende doorbraak is in vezelmaterialen Tegen de achtergrond van mondiale plasticbeperkingen en CO2-neutralitei...
Bekijk meerInleiding: Nieuwe vraag naar vezels in het tijdperk van sport en welzijn Gedreven door de wereldwijde athleisure-trend, de groeiende vraag naar me...
Bekijk meer