Onderneem onderzoeks-, ontwerp-, productie- en engineeringdiensten van FDY, POY, HOY en...
Deze spinmachine is bedoeld voor medische PGA-resorbeerbare hechtingen en kan ook vele andere materialen spinnen.
Kernspecificaties:
·Extrusie- en tekensysteem: extruder met enkele schroef en vijf paar hete godets
·Tekenmogelijkheid: 1-2-fasetekening met flexibele combinatie.
·Aantal spoelen: 1-6 spoelen
| PGA Pilot-smelt-spinmachine | |
| Model | SF-08 |
| Materiaal | PGA, PLA, PET, PA6, PA66, PP en andere materialen |
| Proces | FDY |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*B*H) mm | 2000 mm × 3000 mm × 3800 mm |
| Gewicht | 6000kg |
| Aantal spoeltjes | 1~6 |
| De Maximale opwindsnelheid (mechanisch) | 4500m/min |
| Opwindsnelheid (werkend) | 1000m/min~3500m/min |
| Traverse-modus | Traverse gids |
| Schroef | Schroef: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Hoeveelheden Godet | 3 |
| Tekenfase | 1-4 fase |
| Diameter van de spindop | φ85mm |
| Luchtafschrikkamergebied | 200 mm × 900 mm |
| Combinatie | 10 hete godets (Φ220 mm x 280 mm) |
| Automatisch | Automatische modus |
| Verwarmingsmethode | Stoommantel, inductieverwarming, contactloze thermometrie |
| Maximale temperatuur | 240℃,±1℃ |
| Macht | 150KW |
Lagers zijn de meest storingskritische componenten in een Barmag-spinmachine. Bij hogesnelheidswikkelaars die continu draaien met wikkelsnelheden...
Bekijk meerEEN dynamische smeltmixer is de meest effectieve oplossing voor het bereiken van een homogene vermenging van polymeersmelt in chemisch...
Bekijk meer1. Inleiding: waarom PHA de volgende doorbraak is in vezelmaterialen Tegen de achtergrond van mondiale plasticbeperkingen en CO2-neutralitei...
Bekijk meerInleiding: Nieuwe vraag naar vezels in het tijdperk van sport en welzijn Gedreven door de wereldwijde athleisure-trend, de groeiende vraag naar me...
Bekijk meer