Onderneem onderzoeks-, ontwerp-, productie- en engineeringdiensten van FDY, POY, HOY en...
Deze spinmachine is een driecomponenten-spinmachine met een luchtafschrikkamer van 200 cm * 900 cm. Drie schroeven met drie paar hete godets (elk bestaat uit een hete godet en een scheidingsrol). Uitrusting met een semi-automatische wikkelaar ( vaste upgrade naar volautomatische wikkelaar met traversegeleider of birotor vleugeldraadgeleider), kan de hoogste proceswikkelsnelheid oplopen tot 5000 meter per minuut.
| Driecomponenten Pilot Smelt-spinmachine | |
| Model | SF-07 |
| Materiaal | PET, PA6, PA66, PP en andere materialen |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*B*H) mm | 3000 mm × 3100 mm × 2700 mm |
| Gewicht | 6000 kg |
| Aantal spoeltjes | 1~2 |
| De Maximale opwindsnelheid (mechanisch) | 5500m/min |
| Opwindsnelheid (werkend) | 300m/min~5000m/min |
| Traverse-modus | Traverse gids |
| Schroef | Schroef 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Schroef 2: φ25 mm, L/D: 28:1 Schroef 3: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Hoeveelheden Godet | 3 |
| Tekenfase | 1-2 fase |
| Diameter van de spindop | φ85mm |
| Luchtafschrikkamergebied | 200 mm × 900 mm |
| Combinatie | 3 hete godets (Φ220 mm x 280 mm) en 3 scheidingsrollen (Φ110 mm x 280 mm) |
| Automatisch | Semi-automatisch (automatische modus beschikbaar) |
| Verwarmingsmethode | Stoommantel, inductieverwarming, contactloze thermometrie |
| Maximale temperatuur | 240℃,±1℃ |
| Macht | 70KW |
Lagers zijn de meest storingskritische componenten in een Barmag-spinmachine. Bij hogesnelheidswikkelaars die continu draaien met wikkelsnelheden...
Bekijk meerEEN dynamische smeltmixer is de meest effectieve oplossing voor het bereiken van een homogene vermenging van polymeersmelt in chemisch...
Bekijk meer1. Inleiding: waarom PHA de volgende doorbraak is in vezelmaterialen Tegen de achtergrond van mondiale plasticbeperkingen en CO2-neutralitei...
Bekijk meerInleiding: Nieuwe vraag naar vezels in het tijdperk van sport en welzijn Gedreven door de wereldwijde athleisure-trend, de groeiende vraag naar me...
Bekijk meer